Jeden z lepszych filmów! Zobacz koniecznie!

admin6 kwietnia, 2022

film Nietykalni

Może warto pomyśleć o filmie Nietykalni jako o francuskim spin-offie Wożąc panią Daisy, zmieniając tytuł. Złośliwy bogaty pracodawca znajduje swoje życie wzbogacone przez mądrego czarnego człowieka z paryskich gett i bierze lekcje muzyki funky i radości z marihuany. Jest to historia, która została opowiedziana raz po raz w filmach, a czasami spektakle przezwyciężają protekcjonalność formuły.

Film był ogromnym hitem kasowym we Francji i rzeczywiście jest łatwy do oglądania. Philippe jest milionerem, który został sparaliżowany od szyi w dół w wypadku paralotniowym. Driss to mężczyzna na zwolnieniu warunkowym za rozbój, który stara się o posadę opiekuna Philippe ’ a tylko po to, aby mógł zostać odrzucony i uzyskać podpis na swoim wniosku o zasiłek dla bezrobotnych. Kiedy Philippe przesłuchuje jednego Nudnego kandydata do pracy za drugim, zaczynamy rozumieć, że potrzebuje on nie tylko pomocy fizycznej, ale kogoś, kto go rozweseli. Zuchwałe lekceważenie Drissa jest orzeźwiające, a Philippe zadziwia go i jego własny personel domowy, oferując mu tę pracę.

Film opowiada o narastającym związku między tymi dwoma sympatycznymi mężczyznami, opartym na przekonaniu Drissa, że Philippe poprawi się, jeśli ucieknie od swojego zarozumiałego stylu życia i spróbuje większej wolności imigranta z Afryki. Może i jest w tym pewna prawda, ale edukacja Philippe ’ a przebiega w serii zasadniczo obraźliwych frazesów. Driss, widzisz, ma rytm i duszę, i jeśli tylko Philippe może to wchłonąć, będzie szczęśliwszym człowiekiem. Nadal będzie francuskim milionerem otoczonym przez personel ochronny, nadal będzie sparaliżowany, ale będzie szczęśliwszy. Ile razy widzieliśmy scenę, w której spięty kwadrat po raz pierwszy wdycha garnek, a uśmiech powoli rozprzestrzenia się na jego twarzy?

Tak było również w przypadku Wożąc Pannę Daisy, ale był to obraz z okresu, którego akcja rozgrywa się na południu pod koniec lat 40. Ze starszymi postaciami, które zostały ukształtowane przez ich czasy. Była tam wiarygodność. Nietykalni to raczej wesoła i kojąca Fantazja.

Czy wiesz, że posiadamy jedną z największych baz filmowych w Polsce? Zapraszamy do odwiedzin na stronie https://filmyonline24h.pl/filmy-online

Categories